कम्प्युटर सहायक पदबाट राजीनामा दिएर हिँडेकी समिता उपमेयर भएर फर्किइन् शंकरापुरमा

३८ वर्षकी समिताको प्रतिस्पर्धी २ जना निस्किए एमालेबाट लक्ष्मी केसी अनि राप्रपाबाट विजयकुमारी वाइबा। बाचुन्जेल जोगमेयर श्रेष्ठले शंखरापुरलाई राप्रपाको किल्ला बनाए पनि उनको मृत्युसँगै त्यहाँ पार्टीको मत धान्ने उम्मेदवार पाउन सकेको थिएन। यस पटक ५०....

सिके राउतको जनमत पार्टीका माझी हनुमाननगर कङ्कालिनी नगरपालिकाको मेयरमा विजयी

जनमत पार्टीका वीरेन्द्र माझीले ६ हजार ४०७ मत प्राप्त गर्दै मेयरमा निर्वाचित भएका हुन्। उनले जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)का शैलेशकुमार साहलाई पराजित गरेका हुन्। उनले ६ हजार २४६ मत प्राप्त गरेका थिए। यसअघिको निर्वाचनमा तत्कालीन राजपाबाट मेयरमा निर्वाचित साहले....

मध्यपुरथिमि: कांग्रेसबाट उठेका जेठानले एमालेबाट उठेका ज्वाइँलाई हराए

सुरेन्द्रले १५ हजार ९८ मत प्राप्त गर्दा मदनसुन्दरले ११ हजार ३५ मत प्राप्त गरे। यसअघिको निर्वाचनमा १४ हजार मत ल्याएर एमालेबाट मेयरमा विजय मदनसुन्दर सुरेन्द्रका ज्वाइँ हुन्। उपमेयरमा गठबन्धनको तर्फबाट माओवादी केन्द्रका उम्मेदवार विजयकृष्ण श्रेष्ठ १२ हजार....

बागलुङ नगरपालिकाको मेयरमा कांग्रेसका श्रेष्ठ, उपमेयरमा माओवादीका खड्का विजयी

श्रेष्ठले १४ हजार ६७८ मत पाउँदा पौडेलले आठ हजार ८२१ मत पाए। गत स्थानीय निर्वाचनमा श्रेष्ठ पौडेलसँगै दुई हजार ३०० मतान्तरले पराजित भएका थिए। दोस्रो पटकको प्रतिस्पर्धामा श्रेष्ठले बाजी मारेका हुन्। उपमेयरमा माओवादी केन्द्रका राजु खड्का....

लमजुङको बेंसीशहरको प्रमुख-उपप्रमुखमा एमालेका उम्मेदवार विजयी 

उनका प्रतिस्पर्धी गठबन्धबाट नेपाली कांग्रेसका श्रीकान्त घिमिरेले सात हजार ४७१ मत पाए। अर्याल यसअघि पनि बेंसीशहरको मेयरमा विजयी भएका थिए। अहिले पुनः दोस्रो कार्यकालका लागि उनी मेयरमा निर्वाचित भएका हुन्। त्यसैगरी मेयरमा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका....

चाँगुनारायण: मेयरमा कांग्रेस, उपमेयरमा एमाले विजयी

खत्रीले नौ हजार ५५० मत प्राप्त गर्दा बाँस्तोलाले नौ हजार १६० मत प्राप्त गरे। पराजय भोगेकी बाँस्तोला यसअघि चाँगुनारायण नगरपालिकाको उपमेयर थिइन्। हाल उपमेयरमा एमालेका रमेश बुढाथोकी विजयी भएका छन्। बुढाथोकीले ११ हजार १०७ मत प्राप्त गरी....

ललितपुरको बागमती गाउँपालिकाको अध्यक्षमा कांग्रेस, उपाध्यक्षमा माओवादी विजयी

उपाध्यक्षमा माओवादी केन्द्रका भक्तबहादुर दर्लामी निर्वाचित भए। दर्लामीले चार हजार ६९२ मत ल्याएर विजयी हुँदा एमालेका नमूना दोङले तीन हजार ७०० मत ल्याइन्। पालिकाका सात वडामध्ये पाँचमा कांग्रेस र एकमा एमाले र एकमा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष....

दाङको लमहीको मेयरमा कांग्रेसका उम्मेदवार विजयी

मेयरका प्रतिस्पर्धी माओवादीका वसन्तराज शर्माले सात हजार २८५ मत प्राप्त गरे। एमालेका उम्मेदवार दण्डीराम चौधरीले पाँच हजार ५०३ मत प्राप्त गरेका छन्। उपमेयरमा कांग्रेसकै लक्ष्मी योगी विजयी भएकी छिन्। उनले आठ हजार ७३७ मत ल्याएर विजयी....

टोखाको मेयरमा एमालेका अधिकारी, उपमेयरमा कांग्रेसका तामाङ निर्वाचित

अधिकारीले १० हजार ३४० मत प्राप्त गर्दा थापाले १० हजार १६६ मत प्राप्त गरिन्। उपमेयरमा कांग्रेसका मुरारी तामाङ निर्वाचित भएका छन्। तामाङले १० हजार १३२ मत प्राप्त गर्दा उनका प्रतिद्वन्द्वी एमालेका ज्ञानमाया डङ्गोलले नौ हजार ५१८ मत....

शुद्धोधन गाउँपालिकाको अध्यक्षमा कांग्रेसका बस्याल विजयी

बस्यालले सात हजार २४७ मत पाए भने चौधरीले पाँच हजार ६३५ मत पाए। उपाध्यक्षमा एमालेकी शान्तादेवी ज्ञवाली विजयी भइन्। उनले ६ हजार २८ मत पाइन्। माओवादी केन्द्रकी सारदा भुसाल तीन हजार १०१ मत पाएर हारिन्।

रुपन्देहीको कञ्चन गाउँपालिका कांग्रेसले जित्यो

नेकपा एमालेका दिनानाथ आचार्यलाई हराउँदै उनले गाउँपालिकाको नेतृत्त्व प्राप्त गरेका हुन्। आचार्यले सात हजार ८४५ मत प्राप्त गरे। उपाध्यक्षमा पनि कांग्रेसकै मौसमी थापा मगर नौ हजार १९४ मतसहित विजयी भएकी छिन्। नेकपा एमालेकी ओमकली रहाडीले उपाध्यक्ष पदका....

पूर्व डिआइजी रमेश खरेलको पार्टीले जित्यो पोखरिया नगरपालिकाको वडा अध्यक्ष

आलमले ८ सय ७७ मत ल्याएर नेपाली कांग्रेसका रामबाबु चौहानले पराजित गरेका हुन्। पोखरियामा सुशासन पार्टीले मेयर र उपमेयरमा पनि उम्मेदवारी दिएको छ। मेयरका उम्मेदवार शङ्कर राउतले १ हजार ३ सय १९ मत पाएका छन्।....

रोल्पाका ६ पालिकामा माओवादी, दुईमा कांग्रेस विजयी

रोल्पा नगरपालिकाको नगर प्रमुखमा माओवादीका सुरेन्द्र थापा घर्तीले सात हजार ६०३ मत प्राप्त गरी विजयी भएका छन्।उनका प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका शेरबहादुर थापाले तीन हजार ६५८ मत प्राप्त गरेका छन्। उपप्रमुखमा माओवादीका गीता आचार्यले सात हजार ७४१ मत....

काभ्रेको भुम्लुमा अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा गठबन्धनका उम्मेदवार विजयी

उनका प्रतिस्पर्धी नेकपा एमालेका प्रेम लामाले चार हजार ५६८ मत प्राप्त गरेका थिए। उपाध्यक्षमा कांग्रेसका जीतेन्द्रमान तामाङले ६ हजार ९८ मत प्राप्त गरी विजयी भएका छन्। उनको प्रतिद्वन्द्वी नेकपा एमालेकी कल्पनाकुमारी श्रेष्ठले चार हजार २९....

लमजुङ सुन्दरबजारको मेयरमा कांग्रेसका कोइराला, उपमेयरमा एमालेकी केसी विजयी

उनका प्रतिस्पर्धी एमालेका भीमबहादुर गुरुङले ६ हजार ३६ मत पाएका छन। कोइरालाले गुरुङलाई ६०५ मतले पराजित गरेका हुन्। राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीबाट मेयरको उम्मेदवार बनेका सन्तबहादुर बस्नेतले तीन सय ८५ मत र मंगोल नेशनल अर्गानाइजेसनका भीमराज....

सूर्यगढीमा बहुमत वडासहित अध्यक्ष-उपाध्यक्षमा कांग्रेस विजयी 

बिहान आएको नतिजाअनुसार कांग्रेसका सन्तबहादुर तामाङले तीन हजार ७५९ मत प्राप्त गरेको जिल्ला निर्वाचन कार्यालयले जानकारी दिएको छ। दोस्रो स्थानमा रहेका एमालेका राजेन्द्र रिजालले दुई हजार ८८९ मत ल्याए।  उपाध्यक्षमा पनि कांग्रेस नै विजयी भयो। कांग्रेसकी....

ललितपुर महानगर- ५ मा एमालेका विकासमान विजयी, मेयरमा हरिकृष्ण अझै ४२ सय मतले पछि

यता महानगरको मेयरमा भने चिरिबाबु नै अगाडि छन्। हालसम्म १३ हजार २१६ मत गणना गर्दा चिरिबाबु महर्जनले सात हजार ४१० मत ल्याएका छन्। एमालेका हरिकृष्ण व्यञ्जनकार तीन हजार १९२ मतसहित पछि नै छन्। यी दुईबीच....

बेलकोटगढीको मेयरमा माओवादी, उपमेयरमा एक मतले कांग्रेसको अग्रता*

उनका प्रतिस्पर्धी एमालेका राजेन्द्ररमण खनाल दुई हजार ९४ मतसहित पछ्याउँदै छन्। यस्तै राप्रपाका युवराज पाण्डेले ४७३ मत ल्याएका छन्। यता उपमेयरतर्फ कांग्रेसका शिवप्रसाद दाहाल दुई हजार ७४ मतसहित अगाडि छन्। एमालेकी रूपा सापकोटा एक मतले पछि छिन्। उनले दुई हजार ७३....

कास्कीको अन्नपूर्णमा अध्यक्ष-उपाध्यक्ष दुवै एमालेका, कार्यकाल दोहोर्‍याउन चाहेका कुँवर पराजित

उनका प्रतिस्पर्धी नेपाली कांग्रेसका युवराज कुँवरले ५ हजार ९५६ मत पाएका छन्। केसीले कुँवरलाई ७६३ मतान्तरले पराजित गरेका हुन्। त्यसैगरी उपाध्यक्षमा एमालकी चन्द्रकला अधिकारी विजयी भएकी छिन्। उनले ६ हजार ६०८ मत प्राप्त गरी विजयी....

६ मध्ये पाँच वडा र उपाध्यक्ष जित्दा पनि अध्यक्षमा एमाले पराजित

ज्ञवालीले पाँच हजार ८१७ मत ल्याउँदा श्रेष्ठले चार हजार ५४० मत पाए। उपाध्यक्ष र अन्य ५ वडा भने एमालेले जितेको छ। उपाध्यक्षमा एमालेकी मीनादेवी गौतमले पाँच हजार ४५१ भोट ल्याएर विजयी हुँदा नेपाली कांग्रेसका दुर्गा....