लिगमा चाैथाे हुँदै नेपाली टाेली स्वदेश फिर्ता

ओमानमा सम्पन्न श्रङ्खलामा नेपालले चार खेलमध्ये दुईमा जित र दुईमा हार बेहोरेको थियो। नेपालले आइतबार भएको अन्तिम खेलमा ओमानलाई पहिलो पटक पराजित गरेकाे थियाे। नेपालले ७ विकेटकाे जीत हासिल गरेकाे थियाे। त्यसअघि सिरिजको पहिलो खेलमा....

एसियन कपः नेपाल फिलिपिन्ससँग पराजित

खेलकाे १० औं मिनेटमा नेपालका लागि विमला चाैधरीले गाेल गरे पनि नेपाली टाेलीले सुरुआती अग्रता जाेगाउन सकेन। त्यसपछि दाेश्राे हाफकाे अन्त्यसम्मै खेलमा गाेलकाे खडेरी नै लाग्याे। यद्यपि खेलको ८९ औं मिनेटमा फिलिपिन्सकी तहनाइ एन्निसले गोल गरिन्।....

त्रिकोणात्मक क्रिकेट: नेपालद्वारा अमेरिकालाई १७५ रनको लक्ष्य, ज्ञानेन्द्रको अर्धशतक

नेपालका लागि कप्तान ज्ञानेन्द्र मल्लले ५५ रनको पारी खेले। उनले एक सय ५ बलमा ५५ रन बनाएका हुन्। ज्ञानेन्द्रले ९१ औँ बलमा अर्धशतक बनाएका हुन्। नेपालका लागि अन्य ब्याट्सम्यानले उल्लेखनीय पारी खेल्न सकेनन्। यसअघि अमेरिकालाई....'सुरक्षा चुनाैती' देखाउँदै न्युजिल्याण्डले रद्द गर्‍याे पाकिस्तानसँगकाे श्रृङ्खला

पाकिस्तान र न्युजिल्याण्डबीच ३ एकदिवसीय र ५ टी ट्वेन्टी श्रृङ्खलाकाे आयाेजना गरिएकाे थियाे। अन्तर्राष्ट्रिय सञ्चारमाध्यमका अनुसार न्युजिल्याण्डकाे टाेली पाकिस्तान छाेड्ने तयारीमा रहेकाे छ। याेसँगै न्युजिल्याण्ड र पाकिस्तानबीच हुने भनिएकाे श्रृङ्खला रद्द भएकाे छ।  पाकिस्तान क्रिकेट....

अमेरिकाविरुद्व नेपाल ब्याटिङ गर्दै, गुलशन झाकाे डेब्यु

अमेरिकाविरुद्धको खेलमा नेपालले एक खेलाडी परिवर्तन गरेको छ। बलर बिक्रम शोबको स्थानमा गुलशन झालाई टोलीमा समावेश गरिएको छ। राष्ट्रिय टोलीमा गुलशनको यो डेब्युसमेत हो। आज अमेरिकालाई पराजित गदै लगातार दोस्रो जीत दर्ता गराउने दाउमा नेपाल....

त्रिकाेणात्मक सिरिजमा आज नेपाल र अमेरिका भिड्दै

यसअघि साेही सिरिजमा नेपालले अमेरिकालाई पराजित गरिसकेकाे छ। गत साेमबार नेपालले अमेरिकालाई ५ विकेटले पराजित गरेकाे थियाे। यद्यपि ओमानसँग भएकाे पछिल्लाे म्याचमा पराजित भएपछि भने नेपाल ७ देश सम्मिलित लिगमा अंक तालिकामा छैटाैँ नम्बरमा रहेकाे छ।....

पुरुष तथा महिला भलिबल च्याम्पियनसिप असोज १० गतेदेखि सुरु हुने 

सङ्घले बुधबार काठमाडौँमा पत्रकार सम्मेलन गरेर च्याम्पियनसिप असोज १० देखि १६ गतेसम्म सञ्चालन हुने जानकारी दिएको हो। च्याम्पियनसिपमा पुरुषतर्फ १२ टिम र महिलातर्फ ६ टिमको सहभागिता रहने सङ्घका महासचिव जितेन्द्र बहादुर चन्दले जानकारी दिए। राखेपको....

सबैखाले क्रिकेटबाट सन्यास लिएका मलिङ्गाले बनाएका छन् यस्ता कीर्तिमान

कुमार साङ्गाकारा, तिलकरत्ने दिलसन, महेला जयवर्दनेजस्ता दिग्गज खेलाडीले भरिएकाे उक्त टीमलाई नेतृत्त्व गरेका थिए लासिथ मलिङ्गाले। तीनै मलिङ्गाले मङ्गलबार सबैखाले क्रिकेटबाट सन्यास लिए। उनकाे सन्यास अप्रत्यासित थिएन। तर जति उचाइ उनले खेलबाट प्राप्त गरेका थिए,....

ओमानसँग सकेन नेपालले, पाँच विकेटले पराजित

पहिले ब्याटिङ गरेर नेपालले १९७ रनको लक्ष्य दिएकोमा ओमानले ११३ बल बाँकी छँदै लक्ष्यमा पुग्यो। ओमानका लागि जतिन्दर सिंहले १२ चौका र ६ छक्का प्रहार गर्दै ६२ बलमै १०७ रन बनाएका थिए।....

अमेरिका विरुद्ध नेपालको सहज जीत

नेपालले २३१ को लक्ष्य पच्छ्याउँदै ५ विकेटको जित निकालेको छ।नेपालले ६ बल अगावै ५ विकेट गुमाएर आफ्नो लक्ष्य भेट्टायो। ओमानको मस्कटस्थित अल अमेरत क्रिकेट मैदानमा टस जितेर ब्याटिङ रोजेको अमेरिकाले ५० ओभरमा....

अमेरिकाले दियाे नेपाललाई दुई सय ३१ रनकाे लक्ष्य

अमेरिकाका लागि माेनांक पटेलले शतक प्रहार गर्दै टीमलाई सम्मानजनक स्काेरमा पुर्‍याए। उनले एक सय १४ बलमा एक सय रन प्रहार गरेका हुन्। निसर्ग पटेलले २१, करिमा गोरेले १६, संजय कृष्णमुर्थी, अभिषेक पराद्कर र नोस्तुश केन्जिगेले १३, जसकरण....

राष्ट्रिय महिला फुटबल टोलीको बिदाइ 

अखिल नेपाल फुटबल सङ्घ एन्फाले सोमबार महिला टोलीलाई बिदाइ गरेको हो। एएफसी महिला एसियन कप–२०२२ छनोट प्रतियोगिताका लागि नेपाली टोली उज्बेकिस्तान जान लागेको हो। नेपाली टिम टर्कीको इस्तानबुल हुँदै उज्बेकिस्तान पुग्ने छन्।  उज्बेकिस्तानको जेएआर स्टेडियममा....

त्रिकाेणात्मक सिरिजः अमेरिकाविरुद्ध बलिङ गर्दै नेपाल

जारी आईसीसी विश्वकप क्रिकेट लिग-२ अन्तर्गतकाे एकदिवसीयमा सिरिजमा नेपाल र अमेरिकासहित ओमान सम्मिलित छ। लिग-२ अन्तर्गत नेपालले यसअघि भएकाे दुई खेलमा अमेरिकालाई दुवैमा पराजित गरेकाे थियाे।  नेपाल आज ज्ञानेन्द्र मल्लकाे कप्तानीमा कुशल भुर्तेल, आसिफ शेख, रोहित कुमार पौडेल,....

त्रिकाेणात्मक सिरिज आजबाटः नेपाल र अमेरिकाबीचकाे खेल केही बेरमा

ओमानको अल अमिरात क्रिकेट मैदानमा नेपाल र अमेरिकाबीचको खेल अपराह्न ४:१५ बाट शुरु हुनेछ। यसअघि नेपालले लिग–२ अन्तर्गतकै खेलमा अमेरिकामाथि घरेलु मैदानमा दुई खेलमा जीत हासिल गरेकाे थियाे।  यस्तै ओमानमै  पपुवा न्युगिनीविरुद्धकाे दुवै खेलमा नेपालले जीत....

नेपालविरुद्ध बङ्गलादेशः गाेलरहित बराबरीमा टुंगियाे खेल

यसअघि भएकाे पहिलाे मैत्रिपूर्ण खेलमा नेपाल २-१ गाेलअन्तरले विजयी भएकाे थियाे। उज्वेकिस्तानमा हुन गइरहेकाे एएफसी महिला एसियन कप-२०२२ काे छनोटको तयारीस्वरुप नेपाल र बङ्गलादेशबीच मैत्रिपूर्ण खेल भएकाे हाे। नेपाली महिला टाेली भाेलि नै उज्वेकिस्तान जाने तालिका रहेकाे....

बङ्गलादेशविरुद्धकाे दाेश्राे मैत्रिपूर्ण खेल आज

यसअघि भएकाे पहिलाे मैत्रिपूर्ण खेलमा नेपाल २-१ गाेलअन्तरले विजयी भएकाे थियाे। नेपालका लागि पहिलाे अन्तर्राष्ट्रिय खेल खेल्दै सविता राना र प्रीति राईले एक एक गाेल गरेका थिए। उज्वेकिस्तानमा हुन गइरहेकाे एएफसी महिला एसियन कप-२०२२ काे छनोटको....

नेपालले दियाे २३४ रनको लक्ष्य, पपुवा न्युगिनी जवाफी ब्याटिङमा

नेपालका लागि रोहितकुमार पौडेलले ८६ रनकाे पारी खेले भने करण केसीले ४२ रनकाे पारी खेले। राेहितले १२३ बल खेल्दै तीन छक्का र दुई चौका प्रहार गरेका थिए भने करणले २६ बल खेल्दै चार छक्का र दुई....

भारत र इंग्ल्याण्डबीचकाे अन्तिम टेस्ट रद्द

भारतीय टाेलीका फिजियाे याेगेश परमारलाई काेराेना सङ्क्रमण पुष्टि भएपछि भारतकाे क्रिकेट बाेर्ड बिसिसिआइले खेल रद्द गरेकाे हाे। तत्काल गरिएकाे जाँचमा सबै भारतीय खेलाडीहरूकाे काेराेना रिपाेर्ट निगेटिभ आए पनि अन्तिम रिपाेर्ट आज आउँदैछ।  भारत र इंग्ल्याण्डबीच जारी टेस्ट....

मेस्सीको ह्याट्रिकले अर्जेन्टिना विजयी

पहिलो हाफमा एक गोल गरेका अर्जेन्टिनी कप्तान मेस्सीले दोस्रो हाफमा दुई गोल गर्दै ह्याट्रिक पूरा गरेका थिए। दक्षिण अमेरिकी विश्वकप छनोट समूहमा अर्जेन्टिना दोस्रो स्थानमा छ। दक्षिण अमेरिकी छनोटमा पहिलो स्थानमा रहेको ब्राजिललाई अर्जेन्टिनाले पछ्याइरहेको....

नेपाल र पपुवा न्युगिनी दोस्रो खेलमा आमने-सामने

डे-नाइट खेलाइने आजको खेल नेपाली समयअनुसार अपराह्न ४ बजे सुरु हुनेछ। एकदिवसीय क्रिकेटमा नेपालको यो पहिलो डे-नाइट प्रतियोगिता हो। पपुवा न्युगिनीसँग खेलेपछि नेपालले आइसिसी विश्वकप क्रिकेट लिग टु अन्तर्गत अमेरिका र ओमानसँग खेल्नेछ। यही प्रतियोगिताको....