फिल्मको नाम चैँ 'के घर के डेरा' तर विपिनको छवि उही 'पशुपति प्रसाद'कै भस्मे डन !

फिल्म 'के घर के डेराको' ट्रेलरमा पनि उनको त्यही भस्मे फ्लेवर हाबी भएको देखियो। कार्तिक ४ मा रिलिज डेट राखेको फिल्म दीपेन्द्र के खनालले निर्देशन गरेका छन्। विपिनसँगै दयाहाङ राई अनि वर्षा राउत र सुरक्षा....

'पीएस १' र 'विक्रम वेधा' जस्ता बहुप्रतीक्षित फिल्मसँग 'बाबरी'को प्रतिस्पर्धा

आजैबाट बहुप्रतीक्षित दक्षिण भारतीय फिल्म 'पीएस १' पनि प्रदर्शनमा आएको छ। यस्तै बलिउड फिल्म 'विक्रम वेधा' पनि आजैको मितिबाट सिनेमाघरहरूमा प्रदर्शनमा आएको छ। पहिला बाबरीको कुरा। बाबरीका निर्देशक हुन् सुरेन्द्र पौडेल। यसका मुख्य कलाकार हुन्....

मोड्रन गडेस नोराको जादु

उनै नोरा जिक्यु बेस्ट ड्रेस्ड अवार्डमा सहभागी हुँदाको लुक्सलाई लिएर भारतीय मिडियाहरूले उनलाई मोड्रन देवीको उपमा दिएका छन्। पहेँलो कटआउट गाउनमा कार्यक्रममा सहभागी भएकी थिइन्....

अजय र तब्बु अभिनित ‘दृश्यम २’को टिजर सार्वजनिक

सन् २०१५ मा रिलिज भएको ‘दृश्यम’को दोस्रो श्रृंखलामा फेरि एक पटक तब्बुका छोराको हत्या प्रकरण खुलेको छ। जसमा विजय सालगाउँकर (अजय) र उनको परिवार फेरि प्रहरीको निशानामा आउने देखिएको छ। १ मिनेट २२ सेकेण्डको टिजरमा....

‘प्रेम गीत ३’ले हरेक हलको काउन्टरमा आफ्नाे प्रतिनिधि राख्ने

दर्शकको सुविधानको लागि भन्दै चलचित्र निर्माण टीमले आफ्ना प्रतिनिधि राख्न लागेको हो। दर्शकले चाहेको भाषामा फिल्म हेर्न नपाएको गुनासो आएपछि आफूहरूले यस्तो गर्न लागेको उनले बताए। गत शुक्रबारदेखि ‘प्रेम गीत ३’ नेपालभर प्रदर्शन भएको छ।....

कुनै समय जुत्ता पोलिस गर्थे, इण्डियन आइडल जितेपछि फेरियो सनी हिन्दुस्तानीको जीवन, नेदरल्याण्ड्सकी युवतीसँग प्रेममा

सनी घरको आवश्यकता पूरा गर्न जुत्ता पोलिस गर्ने काम गर्थे। यत्तिकैमा उनले इण्डियन आइडलको लागि अडिसन दिए। औपचारिक संगीत पनि नसिकेका सनीले इण्डियन आइडलको मञ्चमा तहल्का मच्चाउने गरी प्रस्तुति दिएका थिए। पाकिस्तानी गायक उस्ताद नुसरत....

उमेरदार गायिका विवादमा परेपछि गायिका रचना व्यस्त, दसैँमा रौतहटदेखि युगान्डासम्म जाने

त्यसले उनको व्यस्तता बढाएको छ। उनी दसैँ भर स्वदेशमा नेपालगन्ज, काभ्रे, झापा, स्याङ्जा अनि रौतहटमा दौडधुपमा हुनेछिन्। यही दसैँमै उनी युगान्डा समेत जाँदैछिन्। युगान्डामा १९ गते हुने दसैँ फेस्टिभल कन्सर्टका लागि उनी युगान्डा जान लागेकी....

'प्रेम गीत-३ को हिन्दी भर्सन नेपाली फिल्मको कालो बादल'

नबल प्रारम्भदेखि नै नेपालमा प्रेम गीत-३ को हिन्दी भर्सन नेपालमा रिलिज गर्न नहुने पक्षमा थिए। चलचित्र विकास बोर्डले विदेशी फिल्मको रूपमा फिल्म रिलिज गर्ने अनुमति दिने भएपछि सञ्चार मन्त्रालयले हस्तक्षेप गर्दै नेपाली फिल्मकै रूपमा रिलिज....

अमेरिककाको ‘भ्वाइस’मा १७ वर्षीय परिजिता बास्तोलाले घुमाइन् चारवटै कुर्सी, कोचलाई दिइन् नेपालबाट लगेको रुद्राक्षकाे माला (भिडियो)

प्रस्तुतिपछि कोचहरू क्यामिला काबेलो, ब्लेक शेल्टन, ग्वेन स्टेफानी र जोन लिजेन्डले आफ्नो टीममा आउन आग्रह गरेका थिए। परिवारले उनलाई जोनको टिममा जान सल्लाह दिएपछि उनी सोही टिममा गएकी छन्। माता बिरा तिवारी, पिता पंकज बास्तोला....

भारतकै 'नेशनल क्रश' रश्मिकाका भाग्यमानी फ्यान जसले मुटुमै पाए अटोग्राफ

केही समयअगाडि त उनले 'सामी सामी' बोलको गीतमा नाचेकी एक नेपाली बालिकाको भिडियो शेयर गर्दै भेट्न चाहेको पनि बताएकी थिइन्। दक्षिण भारतीय अभिनेत्री रश्मिका 'डियर कमरेड' फिल्मबाट चर्चामा उदाइन्। अनि 'पुष्पा'ले त उनलाई कहिल्यै पछाडि पर्नै....

कला परिषद्मा 'हिमालय आर्ट फेस्टिभल' हुँदै, वरिष्ठ कलाकार हरिप्रसाद शर्माको चित्र अक्सनमा

कार्यक्रममा विभिन्न विशिष्ट व्यक्तित्वहरू, कला पारखीहरू, कलाकारहरूको उपस्थिति रहेको थियो। नेपाली कला जगत्‌का विषयमा छलफल चलाउने, कलाकारहरूसँग संवाद गर्ने, सांगीतिक कार्यक्रम गर्ने जसले विभिन्न कलाकारहरूलाई एकै थलोमा कलाको भलाकुसारी गर्ने अवसर मिलोस् भन्ने उदेश्य यस....

‘प्रेम गीत ३’ पछि टेलिग्राममा लिक भयो १ घण्टा ५४ मिनेट लामाे ‘प्रकाश’

शुक्रबार विश्भर प्रदर्शनमा आएको फिल्मको हिन्दी भर्सनको शनिबार दिउँसो टेलिग्राममा लिक भइसकेको थियो। उक्त फिल्मलाई हलमा खिचेर टेलिग्राममार्फत भाइरल गरिएको थियो। मोबाइलमै फिल्मको ‘हलप्रिन्ट’आए पनि सोमबार हलमा दर्शकको घुँइचो नै देखियो। घटस्थापनाको बिदा भएकाले पनि....

कहाँको एन्जलीना, कहाँको स्वस्तिमा !

केही दिन अगाडि खड्काले इन्टाग्राममा एक तस्बिर सार्वजनिक गरिन् जसले ट्रोलरहरुलाई राम्रै खुराक दिइरहेको छ। उनले जुन पोजमा तस्बिर खिचाइन् त्यो यस अगाडि नै इन्टरनेटको सञ्जालमा चर्चित भइसकेको पोज हो। दुवै हातमा बन्दुक बोकेर गरिएको....

'प्रेम गीत ३' हेरेपछि प्रचण्डको समीक्षा: 'बडो मसालेदार; युद्ध, राजनीति, षड्यन्त्र, हिंसाको युनिक प्रस्तुति'

प्रचण्डले फिल्म हेरिसकेपछि समीक्षा पनि गर्न भ्याए। उनले फिल्म हेरिरहँदा पछाडिबाट आएको हुटिङले आफूलाई बाल्यकालको याद दिलाएको पनि बताए। उनले फिल्मलाई 'बडो मसालेदार' भएको भन्दै तारिफ समेत गरे। 'यहाँ युद्ध पनि छ, राजनीति पनि छ।....

प्रेम गीत-३ को हिन्दी भर्सनलाई बोर्डले दियो नेपाली फिल्मको मान्यता, सोमबार रिलिज हुने

बोर्डले नेपाली फिल्म प्रेम गीत-३ को हिन्दीमा स्वरांकन भएको फिल्मलाई प्रसारण अनुमति दिन सिफारिस गरेको थियो। अब आइतबारै सेन्सर भएपछि सोमबारबाट हलमा प्रदर्शन हुनेछ। नेपाली भर्सन भने शुक्रवारबाटै रिलिज भयो। नेपाली शर्सनको मिश्रित प्रतिक्रिया आइरहेको....

'ब्रह्मास्त्र' बन्यो वर्षकै सबैभन्दा बढी कमाउने बलिउड फिल्म, तर अझै घाटामै

यद्यपि हालसम्म ९ वटा महिना सकिँदा 'ब्रह्मास्त्र' वर्षकै सर्वाधिक कमाउने बलिउड फिल्म बन्यो। १५औं दिनसम्ममा ब्रह्मास्त्रले भारतमा मात्र २४१ करोड भारु कमाइसकेको छ। एक-दुई दिनमै फिल्मले २५० करोड कमाउने अनुमान लगाइएको छ। तर यो फिल्म वर्षकै....

हिन्दी ‘प्रेम गीत ३’काे पहिलो दिनकाे कमाइ ९२ लाख भारु

सीमित शोका बाबजुद प्रेम गीत–३ ले राम्रो व्यापार गर्न सफल भएको आदर्शको भनाइ छ। भारतमा राम्रो प्रतिक्रिया पाएको फिल्मले नेपालमा भने मिश्रित प्रतिक्रिया पाइरहेको छ। #PremGeet3 - an #IndoNepali....

नेपालमा प्रदर्शन नहुँदै ‘प्रेम गीत ३’को हिन्दी भर्सन लिक

सोमबारदेखि नेपालमा प्रदर्शनमा रहेको फिल्मको हिन्दी भर्सन टेलिग्राममा रिलिज भएको हो। टेलिग्राममा हल प्रिन्ट फिल्म लिक भएको छ। १ घण्टा ५६ मिनेट २८ सेकेण्डको भिडियो स्काइ एक्समार्फत लिक भएको हो। नेपाली फिल्मको इतिहासमा पहिलो पटक....

मेहनत भाको, तर बढी जान्ने हुँदा कामकुरो बिग्रिएको फिल्म 'प्रेम गीत ३'

सुरुमा राम्रै विषयको चर्चा गरौँ। कस्ट्युम डिजाइन अर्थात् वेशभूषा यो फिल्मको सुन्दर पक्ष हो। फिल्मलाई पिरियोडिक ड्रामा बनाउन सबैभन्दा मुख्य भूमिका यही पक्षको छ। फिल्मका पात्रले लगाउने पहिरन, गहना लगायतले केही हदसम्म फिल्मको संसारमा लैजान्छ....

नेहा कक्कडले 'मैने पायल है खनकाई' गीत रिमिक्स गरिन्, फाल्गुनी पाठकलाई मन परेन

तर यो ठ्याक्कै उनको आफ्नो गीत भने होइन। यो सन् १९९९ मा रिलिज भएको फाल्गुनी पाठकको 'मैने पायल है खनकाई' गीतको अफिसियल रिमिक्स हो। कुनै समय निकै चर्चित भएको गीत हो यो। नेहाले उक्त गीत....