रूप फेरिरहने प्रमाेद: कहिले तेस्रो लिङ्गी बने, कहिले चलचित्रको सेटमै बेहोस भए

चरित्रमा प्रवेश गर्न र अभिनय गरुञ्जेल उनी हिँड्दा पनि केटीको चप्पल लगाएर हिँड्थे। हातमा मेहेन्दी, कानमा झुम्का टुट्दैनथ्यो। मण्डलाका उनका केटा साथीहरू उनलाई ‘केटी भएको भए बिहे गर्थेँ' भनेर जिस्काउँथे। प्राणनारायण, राजकुमारीको हेरचाह गर्ने पात्र....

गायक प्रमोद खरेलले ल्याए 'आज मेरो दिल जलेर' बोलको गीत

गीत रवि प्याकुरेल अञ्जानले लेखेका हुन्। गीतमा राज कुमारको संगीत सञ्योजन रहेको छ। गीतसँगै म्युजिक भिडियो पनि सार्वजनिक गरिएको छ। प्रेम पीडालाई प्रस्तुत गरिएको गीतको म्युजिक भिडियो एक्का कम्पनी अफिसियल युट्युब च्यानलमार्फत सार्वजनिक गरिएको  छ।

नायिका प्रियङ्का बनिन् छोरी आयंकाकी आमा 

उनका श्रीमान् नायक आयुशमान देशराज जोशी छोरीको बुबा बनेका छन्। ‘हाम्री सानी परी, संसारमा स्वागत छ। हाम्रो जिन्दगीमा स्वागत छ,आयांका कार्की जोशी,’ प्रियङ्काले सामाजिक सञ्जालमा लेखेकी छन्।  योसँगै उनका शुभचिन्तकले बधाई दिने क्रम सुरु भएको....क्रियटिभ काम हैन लोक दोहोरी

माथि उल्लेख गरिएको रेकर्डेड दोहोरी गीतलाई युट्युवमा झण्डै ६३ लाख पटक हेरिएको छ। अब अर्को उदाहरण हेरौः केटीः सँगै छोरो लैजान्छु हेर कति बस्नु म आँशु पिएर केटाः केही भाछैन पुग्नुछ लक्ष्यमा....

भरतमणि पौडेलले जिते कमेडी च्याम्पियन-२

आज भएको फाइनलमा उनी विजेता बनेसंगै कार र २५ लाख पुरस्कार पाएका छन्। विक्की दोस्रो भए भने सन्तोष तेस्रो भएका थिए। फाइनलमा विजेताहरूलाई पुरस्कृत गर्न मदनकृष्ण श्रेष्ठ र हरिवंश आचार्य कार्यक्रमका अतिथि बनेका....

मलाई शिव रेग्मीको ‘आफन्त’ मनपर्छ, यसैले मलाई चलचित्र बनाउने आँट दियो

तर धेरैजसो दर्शक हलसम्म जाने आधार भने पोस्टर नै थियो। पोस्टर आकर्षक छ भने सिनेमा पक्कै राम्रो हुनुपर्छ भन्ने धारण हुन्थ्यो। म पनि सिनेमाका पोस्टर हेरेर हलसम्म जान्थेँ।  त्यति बेला सिनेमाको प्रचार गर्ने तरिका भनेको....

विवादप्रिय मनोज

‘घटस्थापनामा चलचित्र रिलिज हुने तय भएको छ तर त्यो बेलासम्म प्रदर्शन हुन्छ हुँदैन थाहा छैन’, उनले भने। ‘एक’ प्राविधिक रूपमा त रोकिने छैन। चलचित्रको सुटिङ सकिइसक्यो। पर्दा पछाडिका काम पनि सम्पन्न भइसके। प्रदर्शन मिति पनि....

बहुपति प्रथाकाे कथा लिएर आयाे चलचित्र 'टुल्की'

निर्माण पक्षका अनुसार चलचित्र बहुपति प्रथामा आधारित छ। उच्च हिमाली भेगमा प्रचलित बहुपति प्रथामा घरका एक भाइले विवाह गरे अन्य दाजुभाइले विवाह गर्नुपर्दैन। एक भाइले विवाह गरेकाे महिलाबाटै सबै दाजुभाइले सन्तान जन्माउने, घर गृहस्थी चलाउने जस्ता कार्य गरिन्छ।....

मेट गाला २०२१ : मास्कबाटै सेलिब्रेटिको चुम्बनदेखि होस उडाउने फेशन

अमेरिकाको न्युयोर्कमा आयोजित फेशन सोमा कलाकार, फेशन डिजाइनरहरूको धमाकेदार उपस्थिती थियो। सोमा किम कर्दाशियनदेखि जेनिफर लोपेज, मेगन फक्सलगायतका सेलिब्रेटी पुगेका थिए। अरू बेलाझैँ यो पटक पनि उनीहरूको....

करोडपति सुशील कुमार कसरी बने कङ्गाल  !

सुशील कुमारले केबीसीको पाँचौँ सिजन जित्दा पाँच करोड पाएका थिए। विहार निवासी उनको प्रतिभा देखेर कार्यक्रम प्रस्तोता अमिताभ बच्चन समेत कायल बनेका थिए। निम्न वर्गीय परिवारमा जन्मिएका सुशीलको जिन्दगी केबीसीकै कारण बदलिएको थियो। तर छिट्टै....

'जीवनको पाना' प्रदर्शनमा बुढेसकाल लागेका कलाकारको रुवाबासी

कुनै बेलाका चर्चित अभिनेता सरोज खनालले साे म्युजिक भिडियाेमा एकल अभिनय गरेका छन्। भिडियाेमा सरोजले विभिन्न चलचित्रमा  गरेका अभिनयको झलकसहित उनको बुढेसकालको रूप देखाइएको छ। ‘कुनै मोडमा बसेर जति नै पर्ख तिमी विगत फर्कँदैन’  भन्ने संवादसहित शुरु....

रजनीकान्तको फिल्ममा नेपाली कलाकार राजेन्द्र

भारतीय मूलधारका चलचित्रसँगै मुख्य गरी दक्षिण भारतीय फिल्महरूमा लाइन प्रोड्युसरका रूपमा २० वर्षदेखि सक्रिय घिमिरे  भारतीय सुपरस्टार रजनीकान्त अभिनीत चलचित्र 'अनाथे' अर्का अभिनेता विक्रम अभिनीत 'महान्' र विक्रमका छोरा सिद्धार्थसँग 'ध्रुव' र कार्तिकेय-२ मा देखिँदै....

टि-सिरिज स्टेज वर्क्स ‘ट्यालेन्ट हन्ट’ पहिलो चरणका विजेता छानिए

दुई साताअघि सम्पन्न पहिलो चरणमा सहभागी प्रतिस्पर्धीमध्ये गायन, नृत्य र अभिनय गरी तीन विधा प्रत्येकबाट तीन–तीन जना विजेता छनोट भएको आयोजकले जनाएको छ। पहिलो चरणमा गायन विधाबाट विराटनगरकी मनीषा पोखरेल, बुटवलका राजेश गन्धर्व र बोलबजारका....

राजेश हमाल : महा बन्न नसकेका नायक 

फिल्मी कार्यक्रममा सञ्चारकर्मी प्रकाश सुबेदीले कुरैकुरामा उनलाई महानायक बनाइदिएका थिए। अन्य सञ्चारकर्मीले त्यसैको सिको गरेर उनको नाम अगाडि महानायक लेख्दा लेख्दै उनी सँगसँगै टासिइरह्यो यो पदवी। तर पछिल्ला उनका कलाकर्मले महानायक शब्द उनैलाई भारी भएजस्तै देखिन्छ।....

मलाइ अशगर फरहादीको दि सेपरेशन मन पर्छ किनकि यसले सिनेमा बुझाउँछ

सिनेमाले विविध आयामका कथा प्रस्तुत गर्छ, दृष्टिकोण दिन्छ। मेरो दृष्टिकोणलाई बलियो गरी आत्मबल दिने सिनेमा अशगर फरहादीको सिनेमा दि सेपरेशन हो। साधारण कुराबाट जन्मिएको असाधारण सिनेमा। जसले मानवीय संवेदनलाई सन्तुलित भएर प्रस्तुत गरेको छ। तर,....

भरतमणिको माहौल बिगार्दै योगेश

पूर्व युवराज पारसको क्यारिकेचर गर्दा राजावादी रिसाएर भोट नआउँला भनेर फकाउन कहिले मञ्चमा हल्का राजतन्त्रको सपोर्टका पञ्च लाइन दिन्छन्। कहिले एकपक्षीय नेताको प्रचारबाट पर्न सक्ने भोट घाटा कम गर्न अर्को दलको नेता भेट्छन्। प्रतियोगिता अन्तिम....

सम्पूर्णलाई आभ्यानबिक्रम राणाको न्यानो माया

आमा बनेपछि शर्माले सामाजिक सञ्जालमा लेखेकी छन् : आज धेरै कुराहरू लेख्छु भनेर सोचिरहेको थिएँ, यो ९ महिनाको मनोवाद सब पोख्छु भनेर सोचिरहेको थिएँ। तर आज शब्दको अभाव महसुस भइरहेको छ, भावनालाई कसरी बुनूम् भइरहेको....

'मेरो त बुबा नै बेस्टफ्रेन्ड'

मेरो ड्याडी मेरो बेस्ट फ्रेन्ड। मेरा हरेक कुरा म ड्याडीसँग सेयर गर्छु। बच्चैदेखि म ममीसँगभन्दा ड्याडीसँग बढी नजिक भए। स्कुल जाने बेलामा पनि ड्याडी अफिस जाने र म स्कुल जाने एउटै समय हुन्थ्यो। ड्याडीसँगै हात....

निर्देशक सुदर्शनले समाचार वाचिका सुप्रियासँग इन्गेजमेन्ट गरे

निर्देशक थापाले ‘मेरो लभ स्टोरी', 'मधुमास', 'प्रेम गीत',' म यस्तो गीत गाउँछु',' रामकहानी',' म यस्तो गीत गाउँछु २’ लगायतका फिल्मको निर्देशन गरेका छन्। सुप्रिया एपीवान् टेलिभिजनमा कार्यरत छिन्। उनले साँढे सात नामक फिल्म साथै दर्जनौँ....

कलंकी सिनेमा हल जो क्रेताको पर्खाइमा छ

यो भनाइ कलंकी सिनेमा हलकी कार्यालय सहायक सानुमैयाँ नेवारीको हो। उनी कलंकी हलमा काम गर्ने एकमात्र पुरानी कर्मचारी हुन्। हलका मालिक फेरिए, सहकर्मी फेरिए। पुराना पर्दा फेरिए, बस्ने सोफा फेरिए तर उनी जहाँको त्यहीँ छिन्।....