आइडलबाट गोल्डेन माइक विजेता मदन बाहिरिँदा' उठेर हिँडौँ जस्तो लाग्यो' भन्दै रिसाए शम्भुजित

त्यस्तै भयो बिहीबार प्रसारण भएको कार्यक्रममा। यो सिजनको २ गोल्डेन माइक विजेतामध्येका एक मदन गुरुङ बाहिरिएका छन्। कार्यक्रमको प्रारम्भमै यो साताको बटम थ्रीको नाम भनियो। पहिलो नाम आयो विश्वास उप्रेती। दोस्रो नाम....

'नागिन' मौनीले प्रेमीसँग विवाह गरिन्

यी दुवैको विवाहसम्बन्धी तस्बिर अहिले सामाजिक सञ्जालभरि फैलिएको छ। भाइरल भएको तस्बिरमा सुरजले मौनीलाई मङ्गलसूत्र लगाइरहेका छन्। मौनीको विवाह दक्षिण भारतीय रिति रिवाज अनुसार भएको हो। दुवै जना जग्गेमा दक्षिण भारतीय दुलाहा दुलहीको पहिरनमा बसेका....

अक्षय कुमारको 'बच्चन पाण्डे' लाई १७५ करोडको अफर

भारतका विभिन्न समाचार एजेन्सीले गरेको सर्वेक्षणमा पनि उनले आफ्ना सबै प्रतिस्पर्धीलाई पछि पार्दै २०२१ को सर्वोत्कृष्ट अभिनेताको उपाधि हात पारेका थिए। आगामी फागु पुर्णिमाको अवसर पारेर अक्षय कुमारको फिल्म 'बच्चन पाण्डे' रिलिज हुँदैछ। यो फिल्ममा....

कस्तो होला साम्राज्ञी र मुन्द्रेको जोडी !

तितोसत्य टिमसँग फिल्ममा अभिनय गर्दा पनि जितुले आफ्नो छवी अनुसारकै चरित्रमा अभिनय गर्दै आएका थिए। नेपाली चलचित्र क्षेत्रमा निर्देशकको रुपमा डेब्यु गर्दै कपिल रिजालले अपोजिट छवी भएका यी दुबैलाई जोडि बनाएर फिल्म ‘ह्यारीकी प्यारी’को निर्माण शुरु गरेका छन्। कोरोनाको तेस्रो लहर चलिरहेको बेला यही फिल्मको शुभ मुहूर्तसँगै छायाङ्कन समेत....

तारा देवीको गीतमा कलाकारदेखि पूर्व मन्त्रीले गरे नक्कल  

काठमाडौँमा भएको कार्यक्रममा गायिका गीता पाण्डेले राष्ट्रकवि माधव घिमिरेको शब्द, नातिकाजीको सङ्गीत र शुभ बहादुर सुनामको सङ्गीत संयोजन रहेको गीत फूलको थुँगा.. गाइन्।  जेरक्स चौधरीले कोरियोग्राफी गरेको तारादेवीको बायोपिक प्रस्तुतिमा कलाकारहरू अनुजा अधिकारी, रियाना थापा,....

छानेका प्रतियोगी नपाउँदा अनुपविक्रमले रिसाउँदै भने' ध्वस्त पार्छु'

२ मध्ये एक जना त छानेर लिए अनुपले टिम रेडमा। बाँकी प्रतियोगीले दौडिएर जुन झन्डा लिन्छन् त्यही समूहमा पर्ने नियम लगाउँदा छानेको दोस्रो प्रतियोगी दिया मास्केकोमा पुगिन्। अर्कै ग्याङ लिडरले छानेका प्रतियोगी....

अभिनेत्री अदितिको सोसल मिडिया हट तर करिअर कोल्ड

पहिलो फिल्म त्यो पनि युवामाझ क्रेज बनिसकेका अभिनेताको जोडी। उनी त्यो बेलामा निकै उत्साहित देखिएकी थिइन्। चर्चा राम्रै भएको थियो उनको। तर जब फिल्म रिलिज भयो सोचेजस्तो नतिजा आएन। पहिलो फिल्मपछि तत्काल दोस्रो फिल्म गर्ने....

हलिउडका अनौठा पाँच फिल्म, कहिले हुन्छ प्रदर्शन ?

अहिलेको जटिल अवस्थामा संसारभर फिल्म बन्ने क्रममा केही कमी आए पनि ठप्पै भने भएको छैन।  सन् २०२२ का लागि तयार पारिएका दर्जनौं फिल्महरुमध्ये हलिउडका बहुप्रतिक्षित पाँच फिल्मबारे यहाँ चर्चा गरिएको छ।   द....

'पुष्पा' को सफलतापछि अल्लु अर्जुनलाई १०० करोडको अफर

पुष्पाको सफलताले अल्लु अर्जुन एआर मुरुगदास, प्रशान्त नील, एटली जस्ता निर्देशकको पहिलो रोजाइमा परेको समाचार एजेन्सीहरुले जनाएका छन् । ठूला व्यानरमा काम गरिसकेका निर्देशक एटली आफ्नो आगामी फिल्ममा अल्लु अर्जुनलाई मुख्य भूमिकामा उतार्ने तयारीमा छन्....

मलायालम फिल्ममा स्वस्तिमाको आइटम नम्बर, कोठी बन्यो द्वारिका होटल

काठमाडौँको होटल द्वारिकामा छायाङ्कन गरिएको फिल्मको गीतमा रेड ड्रेसमा स्वस्तिमाले इरोटिक मुभसहितको नृत्य देख्न सकिन्छ। छायाङ्कनको भाव अनुसार फिल्ममा होटल द्वारिकाको परिसरलाई कोठीमा रूपान्तरण गरिएको छ। कोठीमा युवती खोज्दै आएका ग्राहकलाई मनोरञ्जन दिन खड्काले इरोटिक....

नेटफ्लिक्सका ग्राहक २२ करोड, स्क्वीड गेम र मनि हाइस्टले भयो वृद्धि

हालै सार्वजनिक भएको एक सूचनाअनुसार भने नेटफ्लिक्सले यी सबैलाई पछिपार्दै २२ करोड पेड सब्सक्राइबरसहित एक नम्बर ओटीटी भएको छ। सन् २०२० को सुरुआतमा केबल १९ करोड पेड सब्स्क्राइबर भएको नेटफ्लिक्सले २०२१ को सुरुमा भने २१....

सङ्गीतकार न्ह्युले सारेगामापा प्रतियोगी कृपालाई सोधे' मेरो गीत गाउँछौँ ?'

शनिवार प्रसारण भएको कार्यक्रममा उनले जज र ग्यान्ड जुरीसँगै गेस्टबाट पनि राम्रो प्रशंसा पाइन। तर सारेगामापाको मञ्चमा शनिवारकै प्रस्तुति अन्तिम भो उनका लागि। अभिज्ञा घिमिरे र अरुण सुनारसँगै उनी बटम थ्रीमा परिन्। २ उम्किए भोटको....

प्रियङ्काको छोरी प्रिमच्योर, केही दिन अस्पताल राखिने

तर उनको नवजात छोरी भने प्रिमच्योर रहेकी छिन्। ती शिशु दिइएको मितिभन्दा १२ हप्ता पहिले नै जन्मिएको हुँदा कमजोर छिन्। त्यसैले अब केही दिन उनी अस्पताल नै बस्ने भएकी छिन्। ती शिशुको जन्म १५ जनवरीमा....

नयाँ पुस्तालाई कोक्याउने कथा

त्यही बसमा राम्रोसँग हिँड्न समेत नसक्ने गन्धर्व छन्, उनी चेलीबेटी बेचबिखन सम्बन्धी गीत गाउन थाल्छन्। कर्कलो कोक्याउला तिमीलाई झुक्क्याउला हामी जस्तो मन्छेलाई कसले पत्याउला बसमा खराब केटाहरू छन्। चुल्ठा पालेका, डेड लक बनाएका, टप लगाएका....

आइडलका कडा जज सुगम : कसैलाई भन्छन् बरालियो, कसैलाई सोध्छन् किन तर्सेको ?

नेपाल आइडलका तीन जजमध्ये शम्भुजित बास्कोटाको पारा त्यही छ। शुवानी मोक्तान कहिलेकाहीँ क्रिटिकल झैँ देखिन्छन्। हसिलो देखिने जज सुगम पोखरेल भने अलि भिन्न छन्। उनी कुरा घुमाउँदैनन् लागेको ट्वाक्कै भनिदिन्छन्। सहभागीलाई कहिले....

बहुप्रतीक्षित फिल्म 'आरआरआर'को रिलिज डेट १८ मार्च

आज भने चलचित्र युनिटले आधिकारिक रिलिज डेट सार्वजनिक गरेको छ। जसअनुसार यही आउँदो १८ मार्चमा प्रदर्शन गर्ने युनिटको तयारी छ। तर त्यतिञ्जेल सङ्क्रमण दरमा कमी नआए पुनः एक महिनापछिको मितिमा रिलिज गर्ने तयारी भएको छ।  सो....

राम चरण र समान्थाको रंगस्थलम पनि हिन्दीमा आउने, चर्चामा किसिङ सिन

तेलुगु भाषामा बनेको चलचित्र हो- रंगस्थलम। यतिबेला यो चलचित्रको खुबै चर्चा पनि छ। कारण हो हिन्दी डब। यो चलचित्र अब हिन्दी डबमा पुनः सिनेमा घरमा रिलिज हुने भएको छ।  तेलुगु फिल्म उद्योगकै सर्वाधिक कमाइ गर्ने....

गोल्डेन माइक विनर राजकुमारले आइडलमा चिट चोरे, जज सुगमलाई मन परेन

राजकुमार परियार जसले गोल्डेन माइक पाएका थिए उनको पछिल्लो  एपिसोडका प्रस्तुति कमजोर देखिँदै आएको छ। बिहीबारको टप ११ को गायनमा पनि उनी जम्न सकेनन्। गेस्ट आनन्द कार्कीको स्वरमा सजिएको ' यी हल्लाहरू हुन्'....

अभिनेता पल र नाबालिग समीक्षाको सम्बन्धमा नयाँ ट्विस्ट, समीक्षाले भनिन्' यथार्थ खुलाउने समय आउँदैछ'

उनले त्यो बेला फेसबुकमा लेखेको स्टाटस अभिनेता पल शाहसँग आफ्नो सम्बन्धलाई लिएर थियो। पल र समीक्षा प्रेममा रहेको भन्दै समाचार आउन थालेपछि उनले फेसबुकमार्फत त्यसलाई तुच्छ प्रकारका कुरा भनेकी थिइन्। त्यसले आफ्नो चरित्रहत्या भएको भन्दै....

'केजीएफ २' का लागि यशको पारिश्रमिक दोब्बर बढ्यो

कन्नड स्टार यशको मुख्य भूमिका रहेको चलचित्रमा सञ्जय दत्त भिलेनको भूमिकामा देखिँदैछन्। कन्नड भाषामा बनेको चलचित्र हिन्दी, तेलुगु, तमिल र मलयालम भाषामा डब गरिएको छ।  यता फिल्मको पहिलो भागको सफलतासँगै दोश्रोमा यशले आफ्नो पारिश्रमिक बढाएका....