के नेपाली रंग क्षेत्रको चरित्र यस्तै हो त?

सेलिब्रिटी अनि उनीहरूसँग जोडिने समाचारको प्रशंगमा त यो नाम छुट्दै छुट्दैन। भित्री कारण अनेक हुनसक्छन्। देखिएको आत्महत्याको कारण- उनको अर्धनग्न तस्बिर सार्वजनिक हुनु नै थियो। चलचित्र क्षेत्रमा उदाउँदै गरेकी एक अभिनेत्रीको आत्महत्याले यो क्षेत्रलाई तरंगित....

पेन्टिङ्ग सिकाउँदै विके आर्ट ग्यालरी

इन्टरनेटको आजको जमानामा केही कुरा सिक्नुपर्यो भने सयौं, हजारौं साईटहरु उपलब्ध छन् । केही सिक्ने ईच्छा र लगन छ भने घरैमा बसेर थुप्रैकुरा सिक्न सकिन्छ । यस्तै सिक्नेहरुको ईच्छालाई बुझेर चित्रकार नरबहादुर बिकेले एउटा युट्युब....

जिन्दगीका अनुभवहरु सुनाउने एउटा मञ्च : द स्टोरीटेलर्स

यसपटक द स्टोरीटेलर्स नामक युट्युब च्यानललाई हामीले सिफरिस गर्दै यहाँ सोही च्यानलबाट एउटा भिडियो प्रस्तुत गरेका छौं । विभिन्न व्याक्तिहरुका अनुभवहरु बाँड्ने मञ्चको रुपमा आरम्भ गरिएको यो कार्यक्रमले सोही प्रस्तुतिलाई भिडियो बनाएर युट्युबमार्फत प्रस्तुत गर्दै....