प्रधानमन्त्री ओली सन्चै त छन् नि ?

एमाले ब्युँतिएसँगै उनले सरकारी निवास बालुवाटारमा आफू निकटहरूलाई बैठक राखेर महत्त्वपूर्ण निर्णयहरू गरे पनि एमालेकै माधव नेपाल समूह उनीसँग बिच्किएका छन्। अध्यक्ष र महासचिव बाहेक पार्टी पदाधिकारी नरहने निर्णयसँगै उनले प्रदेश इन्चार्ज फेरबदल र केन्द्रीय....

३३ वर्षदेखि चिया खुवाउँदै बिजुली शोभा

बिहान ३ बजे नै उठ्छिन् उनी। सबेरै नजिकैको गणेश मन्दिरतिर लाग्छिन्। गणेश दर्शनपछि चिया पकाउने र मालपुवा बनाउन उनका....

सेना दिवसमा सभामुखलाई  पछिल्लो कुर्सी

तर यो पाली पहिलो रोहमा उनी प्रधानमन्त्री बसेको भन्दा पछिल्लो रोहको सिटमा बसेका थिए। पहिलो रोहमा राष्ट्रपति, उपराष्ट्रपति, प्रधानमन्त्री र प्रधानसेनापति बसेका थिए। सैनिक दिवसका तस्बिरहरू :....जय शम्भाे !

कोरोना सङ्क्रमणका कारण यो पटक साधुहरूको सङ्ख्या केही पातलिएको देखियो। पशुपति मन्दिर क्षेत्र, आर्यघाट, लगायतका क्षेत्रमा साधु सन्तहरू धुनी जगाएर बसेका छन्। शिवरात्रि धार्मिक पर्व भए पनि यसलाई गाँजाको पर्वको रूपमा समेत विकृत बनाउने अभ्यास हुँदै....

पुट्ट पेट देखाउँदै सांसदहरूले लगाए कोरोना खोप

नेकपा दाहाल–नेपाल समूहका दुवै अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल र माधव नेपाल, राष्ट्रिय जनता पार्टीका नेता बाबुराम भट्टराई, सभामुख अग्निप्रसाद सापकोटा, नेपाली काँग्रेसका नेता प्रकाशमान सिंह, उपप्रधानमन्त्री ईश्वर पोखरेल, पूर्व....