ललितपुर महानगरमा चिरिबाबु १३ हजार ९४६ मतका साथ अग्रस्थानमा 

एमालेका उम्मेदवार व्यन्जनकारले ७ हजार ३०३ मत मात्रै प्राप्त गरेका छन्। उपमेयरमा एमालेकी मन्जली शाक्यले ७ हजार ४७७मत प्राप्त गर्दा सत्ता गठबन्धनका बाबुराज बज्रचार्यले ५ हजार ३६४ मत ल्याएका छन्।

उपमेयरमा सुनिता ११ हजारले अगाडि बढ्दा मेयरमा बालेनको ८ हजारको अग्रता

अहिले काठमाडौँ महानगरको १, २, ३, ४, ५, ६ र सातसँगै २८ देखि ३२ वडाको मत गणना भइरहेको छ। यसमा १,२ र ५ को मत गणना सकिएको छ। उपमेयरकी उम्मेदवारले निकटतम प्रतिस्पर्धीलाई ११ हजारले जितिरहेकी....

बालेनको मत पुग्यो १६ हजार ७ सय ७४, स्थापितको ८८४५

१, २, ३, ४, ५, ६ र सातसँगै २८ देखि ३२ वडाको मत गणना भइरहेको छ। यसमा १,२ र ५ को मत गणना सकिएको छ। हालसम्म ४३ हजार ८ सय ४७ मत गन्दा बालेनले १६....

मधेसले अस्विकार गर्‍यो नातावाद, राजेन्द्र महतोको दाइ र मन्त्रीका छोरा पराजित

सप्तरीको हनुमानगर नगरपालिकामा जनता समाजवादी पार्टीले टिकटका आकाङ्क्षी वीरेन्द्र माझीलाई पार्टीले पत्याएन। टिकट दिने बेलामा मधेस प्रदेशका सामाजिक एमाले सचिव तथा पूर्वमन्त्री पद्मा अर्यालका श्रीमान् लक्ष्मीपति पौडेल स्याङ्जाको वालिङ नगरपालिका–१ मा वडा सदस्यमा उठेका थिए।....

खगराज अधिकारीको अर्थमन्त्रीलाई प्रश्नः राजीनामा नदिएर कस्तो सुशासन कायम गर्न खोजेको ?

प्रतिनिधिसभा बैठकमा बुधबारबाट सुरु भएको आर्थिक वर्ष २०७९-८० को लागि विनियोजन विधेयकका सिद्धान्त र प्राथमिकता सम्बन्धमा ९कर प्रस्तावबाहेक० माथिको छलफलमा सहभागी हुँदै उनले आफूले बर्खास्त गरेका गभर्नर पुनर्बहाली भएर आउँदा राजीनामा नदिई बसेका अर्थमन्त्रीबाट सुशासन....

१० हजार भोटको अन्तरले चुनाव जित्ने चिरिबाबुको दावी

२०७४ सालको निर्वाचनमा महर्जनले व्याञ्जनकारलाई ३२६ मतान्तरले पराजित गरेका थिए। ‘२०७४ सालमा मैले उहाँलाई मार्जिनल भोटले हराएको थिएँ। ३२६ भोटले मात्र मैले जितेको थिएँ। महानगरमा त्यो निकै सानो हो। उहाँले मलाई मुद्दा हाल्नुभयो। मुद्दा मैले....

चिरिबाबु र बाबुराजा सँगै सगुन लिएर निस्केका थिए, तर बाबुराजालाई गठबन्धनको सबै भोट आएन 

उपप्रमुखमा एमालेकी उम्मेदवार शाक्यले ६ हजार ७७७ मत ल्याएकी छिन्। गठबन्धन तथा माओवादी उम्मेदवार बाबुराजा बज्राचार्य  ५ हजार ३९ मत ल्याएका छन्। जबकि उम्मेदवार नै भएको रुख चुनाव चिन्हमा ३ हजार ५०९ मत खसेको छ। यो....

ललितपुर महानगरमा २३ हजार ५ ६२ मत गन्दा कसले कति पाए?

एमालेका उम्मेदवार व्यन्जनकारले ६ हजार ४४० मत मात्रै प्राप्त गरेका छन्। उपमेयरमा एमालेकी मन्जली शाक्यले ६ हजार ७७७ मत प्राप्त गर्दा सत्ता गठबन्धनका बाबुराज बज्रचार्यले ३ हजार ५९ मत ल्याएका छन्।

गृहमन्त्री खाणसँग चिनियाँ राजदूत यान्छीको शिष्टाचार भेटघाट

भेटमा गृहमन्त्री खाणले स्थानीय  तहको निर्वाचन सम्पन्न गरेर सरकार अब बजेट निर्माणको प्रक्रियामा लागेको बताए। चीनले शान्ति, स्थिरता, विकास र समृद्धिमा अहिलेसम्म निरन्तर गरेको सहयोगका लागि धन्यवाद दिँदै उनले आगामी दिनमा पनि शान्ति, स्थिरता, विकास....

पोखरा महानगरमा अग्रता बढाउँदै गठबन्धन

महानगरमा ३६ हजार ८ सय १३ मतगणना हुँदा समाजवादीका आचार्यले १५ हजार २ सय ८८ मत प्राप्त गरेका छन्। उनका प्रतिस्पर्धी नेकपा एमालेका कृष्णबहादुर थापाले १३ हजार ३ सय २९ मत पाएका छन्। थापाको भन्दा....

बालकुमारीमा बाटो क्रस गर्दै गरेका युवकलाई मोटरसाइकलले ठक्कर दिँदा मृत्यु

गम्भीर घाइते भएका उनको उपचारको क्रममा आज बिहान ३ बजे बी एण्ड बी अस्पताल ग्वार्कोमा मृत्यु भएको हो। कोटेश्वरबाट सातदोबाटोतर्फ जाँदै गरेको बागमती प्रदेश-०२-०२३प ०४९१ नम्बरको मोटरसाइकलले बाटो क्रस गर्दै गरेका युवकलाई गए राति सवा ९ बजे ठक्कर....

वडाध्यक्षका उम्मेदवारको प्रतिनिधि बन्न ललितपुर गएका थिए बालेन, नपाएपछि फर्किए

तर, बालेन त्यहाँ चिरिबाबुसँग भेट्न गएका भने होइन रहेछन्। उनी ललितपुर महानगरपालिका वडा नम्बर १० बाट स्वतन्त्र वडाअध्यक्ष उठेका नरसिंह व्यञ्जनकारको गणना प्रतिनिधि बस्न चाहन्थे। बालेन आफैं पनि स्वतन्त्र उम्मेदवार भएकाले उनी व्यञ्जनकारको प्रतिनिधि बस्न चाहेका....

बालेनले चिरिबाबुलाई भने, 'कोर एरियामा पनि मेरो मत बराबरी आउँछ'

भेटमा बालेनले काठमाडौको कोर एरियाबाट पनि आफूलाई अहिलेको जस्तै मत आउने दावी गरे। 'कोर एरियामा पनि मेरो मत बराबरी आउँछ। सबैले मलाई युवाहरूले मात्रै मत दिएको ठानेका छन्। तर, ५० वर्षमाथिका उमेर समूहले पनि उत्तिकै....

एउटा वडाको मतगणना बाँकी छँदै गोरखा नगरपालिकाको मेयरमा माओवादीका रानामगर विजयी

गोरखा गरपालिकामा १४ वटा वडामध्ये १३ वडाको मतगणना सकिँदा रानामगरले ८ हजार २ सय ९५ मत पाएका छन्। उनका मुख्य प्रतिस्पर्धी पन्तले ६ हजार ४ सय ५६ मत ल्याएर पछ्याइरहेका छन्।  रानामगर र पन्तको मतान्तर....

काठमाडौं महानगर– ५ को वडाध्यक्षमा एमालेका प्रजापति विजयी

प्रजापतिले एक हजार ८१८ मत प्राप्त गर्दा डङ्गोलले एक हजार ५७५ मत पाएका थिए। सदस्यमा एमालेको तर्फबाट हरिबहादुर महर्जन र कांग्रेसका विजय कर्माचार्य विजय भएका छन्। महिला सदस्यतर्फ कांग्रेसको मीना सिंह र दलित महिला....

काठमाडौंमा ४१ हजार मत गन्दा बालेन र सुनितालाई साढे १५ हजार मत

हालसम्म महानगरमा ४१ हजार १३७ मनगणना हुँदा बालेन जत्तिकै मत उपमेयर पदकी सुनिता डङ्गोलले ल्याएकी छिन्। सुनिताले १५ हजार ४३५ मत ल्याएकी छिन्। यस्तै एमालेका मेयर पदका उम्मेदवार केशव स्थापित आठ हजार २१२ मतसहित बालेनलाई....

आज दिउँसो बागमती, गण्डकी र लुम्बिनीमा चट्याङसहित वर्षा हुने

आज दिउँसो देशका पहाडी भूभागमा आंशिकदेखि सामान्य बदली रहनेछ। बागमती, गण्डकी, लुम्बिनीसहित अन्य प्रदेशका पहाडी भूभागका केही स्थानमा चट्याङ, हावाहुरीसहित हल्कादेखि मध्यम वर्षाको सम्भावना रहेको छ। आज राति प्रदेश १, मधेश प्रदेश, र बागमती प्रदेशका केही स्थानहरूमा चट्याङसहित हल्कादेखि....

पोखरा महानगर: साढे ३४ हजार मत गन्दा आचार्यलाई १८ सयको अग्रता

उनका प्रतिस्पर्धी नेकपा एमालेका कृष्णबहादुर थापाले १२ हजार ५१७ मत पाएका छन्। थापाको भन्दा आचार्यको एक हजार ८४५ मत बढी छ। आचार्यले पछिल्लो पटक अझ मतान्तर बढाउँदै लगेका छन्। राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका शंकर खरालले एक....

भरतपुर: ६ नम्बर वडाको मतगणना हुँदै गर्दा रेनु दाहाल १३ सय ९३ मतले अगाडि

हाल महानगरमा ६ नम्बर वडाको मतगणना हुँदैछ। जसमा रेनु दाहालले अहिलेसम्म नौ हजार ४४७ मत पाएकी छिन्। विजय सुवेदीले आठ हजार ५४ मत पाएका छन्। यी दुईबीच एक हजार तीन सय ९३ मतको अन्तर छ। स्वतन्त्र....

भरतपुरमा अग्रता बढाउँदै रेनु, ८ सय २१ ले अगाडि

एमाले-राप्रपका उम्मेदवार विजय सुबेदीको ७ हजार ४ सय ४८ आएको छ। कांग्रेसका बागी जगन्नाथ पौडेलले ३ हजार ८ सय ५८ ल्याएका छन्। उप प्रमुखमा कांग्रेसका चित्रसेन अधिकारीको  ९ हजार ९ सय ३८ र ....